3,2,1… START !
Uruchamiamy zapisy na wrzesień 2022 !

Tak szybko mija czas i nawet nie zauważamy kiedy Nasze Maleństwo staje się dużym dzieckiem- przecież dopiero co się urodziło, a już  we wrześniu pójdzie do przedszkola. Dopada nas stres niepokój obawa- jak to będzie? Jak zareaguje na rozstanie?
Czy My-Rodzice jesteśmy na to gotowi ?

Aby wyjść naprzeciw Waszym potrzebom, a przede wszystkim chcąc pomóc w tej nowej dla Waszej Rodziny sytuacji, stworzyłyśmy PrzedPrzedszkole  w BAZIE na Krakowskiej!

To zajęcia adaptacyjne dla dzieci 2+ (bez udziału Rodzica), prowadzone wg autorskich scenariuszy, mające na celu przygotowanie maluchów do pójścia do przedszkola. Małe grupy, doświadczona kadra, ciekawe zajęcia.

To tutaj przygotujemy  Waszą Pociechę ( i Ciebie Rodzicu 🙂 ) do tego ważnego samodzielnego kroku  przed pójściem do przedszkola!

Do wyboru:
Zajęcia poranne

Środy 10:30- 12:00
Czwartki 10:30- 12:00

Zajęcia popołudniowe 

Poniedziałki 15:00-16:30
Środy 15:00-16:30

 

Więcej informacji pod nr tel 731 251 102

Półtorej godziny nauki i zabawy dla Maluszka- dla Ciebie Rodzicu czas dla siebie:)

PrzedPrzedszkole 2022- zobaczcie jak było 🙂 

Dzieci uczęszczające w tym roku do grupy Przedprzedszkolaków to wspaniałe, mądre i grzeczne Maluchy !

Praca z Nimi to była dla nas wielką przyjemnością !
Ich ciekawość świata, nowych rzeczy, rówieśników, postęp jaki osiągnęli pozwala powiedzieć : to była DOBRA ROBOTA !

Obchodziliśmy wspólnie Dzień Dziecka, przygotowaliśmy mini występ na Dzień Mamy , samodzielne upominki dla Taty; uczestniczyliśmy w zajęciach Dogoterapii, świętowaliśmy urodzinki, a przede wszystkim poznawaliśmy świat wspaniale się przy tym bawiąc.

Spotykamy się jeszcze w sierpniu – 2 tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego, aby przypomnieć sobie wszystkie poznane ZASADY PRZEDSZKOLAKA !

Życzymy udanych wakacji a we wrześniu czekamy na Dzieci mające ochotę uczęszczać na zajęcia przedprzedszkolne do Bazy – będziemy wkrótce o tym pisać  🙂

Zobaczcie jak wyglądały nasze zajęcia: